86-21-50318416     info@goldensign.net

ngarkim

Shperndaje te:
Ndani këtë buton të ndarjes

2022 Hot Sell Prodhues pllake PVC me shkumë për kabinete dhe mobilje PVC fletë të bashkëekstruduara

2022 Hot Shes pvc pllake PVC me shkumë prodhues për dollap dhe mobilie
Ngjyra:
Madhësia:
Materiali:
Trashësia:
Disponueshmëria:
Sasia:
  • Pllakë shkumë PVC e bashkëekstruduar GS

  • Shenja e artë

përshkrim i produktit

Ne jemi prodhues të pllakave PVC me shkumë, fleta PVC e zgjeruar po bëhet zëvendësues i drurit në shumë fusha si AD, dekorim, mobilje etj. Bëhet përmes shkumëzimit dhe shtypjes në formë me aditivë.Materiali kryesor është PVC.Pra mbulon jo vetëm tiparet e drurit, por edhe shumë të lehta dhe mund të printohet, gdhendet lehtësisht.Specifikim


                                                                                      Specifikimet normale
Madhësia                             1220*2440mm, 1560*3050mm, 2050*3050mm ose sipas kërkesës tuaj.
Trashësia                             1-40 mm
Dendësia                            0,4-1,0g/cm3
Ngjyrë                            të bardhë ose me ngjyrë
Aplikacion                            reklama, tabela, kabineti i mobiljeve, dekorimi etj.

                                                                                       Vetitë mekanike
Projekti                                                                      Indeksi
qëndrueshmëria në tërheqje (MPa)                                                                     ≥12
Fortësia Shao D                                                                     ≥55
forca e mprehtë në goditje                                                                     ≥14
zgjatim në thyerje (%)                                                                     ≥12
raporti i ndryshimit të madhësisë së ngrohjes (%)                                                                     ≥12
pika e zbutjes vicat (%)                                                                     ±2.0
pika e zbutjes (℃)                                                                     ≥73
forca në përkulje (Mpa)                                                                     ≥22


Aplikacion

1, Tavolina ekspozite, rafte ne supermarket;
2, Tabela e reklamave/tabelave;
3, kabinete kuzhine/banjo;
3, dekorim arkitektonik dhe tapiceri;
4, Dekorim për mur ndarës dhe vitrina;

5, dërrasat e jashtme të mureve të ndërtesave, dërrasat ndarëse në publik, tavanet.

Veçoritë

1, Veshje plastike, ngjitje në membranë dhe printim;
2, Me pajisjet dhe mjetet e zakonshme, mund të përpunohet përsëri;
3, Saldimi, ngjitja, prerja dhe sharrimi;
4, Lakimi kur nxehet, formimi termik;
5, Vrima-shpimi, Kanalizimi dhe prerja e lyerjes;
6, Gozhdë, dore dhe gozhdë.

FAQ

Q1.Sa është koha e dorëzimit?

Përgjigje: Brenda 10-15 ditëve pasi keni marrë depozitën / pagesën tuaj.

Q2.A mund të vizitoj fabrikën tuaj? 

Është në rregull, vetëm më tregoni programin tuaj paraprakisht, atëherë ne mund ta rregullojmë atë për ju.

Q3.Mund të dërgoni mostra? 

po, ne do të donim të furnizonim mostra falas, klientët thjesht paguajnë për tarifën e mallrave dhe ne do të zvogëlojmë në PI përfundimtar.

Q4.Si të ruani cilësinë e mallrave? 

ne kemi profesionistë të kontrollit të cilësisë dhe punonjësve të inspektimit që kontrollojnë çdo cilësi dërrase, duke përfshirë madhësinë, trashësinë, sipërfaqen, përmbajtjen, ngjyrën, paketimin, etj. kur ngarkojmë kontejnerin, ne do të bëjmë foto, video dhe do t'i mbajmë mostrat për porosi.Pra, për klientët tanë të rinj, nuk ka nevojë të shqetësoheni për këtë.


E mëparshme: 
Tjetër: 

NA KONTAKTONI

Goldensign Industry Co., Ltd
Shtoni:  Dhoma 2212-2216, Kati 22, Nr.58, Rruga Jinxin, Pudong New District, Shanghai, Kinë
E-mail: info@goldensign.net
Tel: 021-50318411 50318412 50318413 50318414 50318415
Telefon: 18939794695
Faks: 021-50318418
Shtëpi
  E-mail: info@goldensign.net
  Shtoni: ​Dhoma 2212-2216, Kati 22, Nr.58, Road Jinxin, Pudong New District, Shanghai, China
  Telefoni: +86-15221358016     
                +86-17317689345
                +86-18939794695
E drejta e autorit ©   2023 GOLDENSIGN INDUSTRY CO., LTD. Harta e faqes. Politika e privatësisë .Mbështetje Nga liderong